Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пом'якшувачі та знезалізнювачи води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фільтри зм'якшування і знезалізнення води

Очищення води від домішок металів і солей підвищує її якість, робить її придатною для пиття і використання в приготуванні їжі, а також продовжує термін служби побутової техніки - пральних і посудомийних машин, водонагрівачів. Тому рішення купити фільтри знезалізнення і пом'якшення води актуально в будь-яких умовах.

 

Яку користь приносять фільтри

У регіонах із середньою жорсткістю води потреба в установці очисних приладів і пристроїв досить висока. Наприклад, в таких містах, як Київ, Ірпінь і Буча фільтри знезалізнення і пом'якшення води використовуються як в будинках і квартирах, так і на підприємствах.

 

Основні плюси використання фільтрів:

  • усунення солей і важких металів, шкідливих для здоров'я;
  • поліпшення загальної якості води - смакових властивостей, засвоюваності організмом;
  • видалення дрібних частинок всіляких забруднень - піщинок, вапняних елементів;
  • зниження утворення накипу в чайниках і іншому посуді, на нагрівальних елементах техніки.


Користувачі із зазначених вище міст, а також з Гостомеля та Ворзеля, можуть замовляти відповідні моделі через інтернет. Покупцям, що відвідали наш інтернет магазин, фільтри для пом'якшення і знезалізнення води пропонуються у великому асортименті - можна вибрати модель з відповідними параметрами (розміром, пропускною спроможністю).

 

Як вибрати фільтр - продуктивність систем очищення води

В середньому кожна людина використовує до 250 літрів води щодня, з урахуванням гігієнічних процедур. При продуктивності в 40 л. / Год хороший фільтр цілком може задовольнити потреби сім'ї з 4 осіб. Варто врахувати, що фільтри знезалізнення і пом'якшення води, ціна яких прийнятна для більшості клієнтів, використовуються переважно для питних джерел.

Якщо система набувається для обслуговування побутової техніки, рекомендується установка безреагентних варіантів - електромагнітних, іонообмінних або ультразвукових моделей. Вони відрізняються високою продуктивністю і економністю.

 

Інші переваги для покупця

Ще кілька причин замовити фільтр пом'якшення і знезалізнення води - простота експлуатації, довгий термін служби, універсальність у використанні.

 

Пропозиції нашої компанії:

  • моделі для будь-яких об'єктів - квартир і будинків, офісних комплексів, закладів громадського харчування;
  • гарантія на всі доступні у продажу варіанти - тільки якісні товари від надійних виробників;
  • монтаж обладнання в Києві, Ірпені, Бучі, Гостомелі та Ворзелі - грамотна установка є запорукою успішної та тривалої експлуатації.


Залежно від особистих умов і переваг можна вибрати хороший варіант. При цьому беруться до уваги розміри, технічні властивості і метод роботи фільтра - система може монтуватися окремо, або працювати з уже наявною водопровідною мережею. Фільтри зм'якшування і знезалізнення води, купити які можна в нашому магазині, підходять для постійного використання.

Вгору