Кількість
|
Вартість
|
||
|
Висота - 2460
Діаметр - 1400
Популярність енергозберігаючих технологій, застосовуваних у різних галузях людської діяльності, для збереження електричної, теплової, сонячної та інших видів енергії, неухильно зростає з кожним роком. Наприклад, в європейських країнах повсюдно використовуються акумуляторні баки для твердопаливних котлів, у нас вони поки встановлюються рідко, але тенденція набирає обертів. Власники котеджів і особняків, які опалюють житло вугіллям, брикетами, пелетами або дровами, отримують масу вагомих переваг від установки подібних агрегатів. Теплові акумулятори допомагають підвищити ККД теплоносія в процесі його роботи, при цьому зменшивши витрати на опалення і підігрів води.
Здатність котла цілодобово приймати тепло від теплогенератора і надалі витрачати його в разі потреби, робить таке обладнання оптимальним рішенням для обігріву будинків котлами для твердого палива.
Акумулююча ємність для котла
Розширювальний бак представляє собою резервуар, в якому акумулюється надлишкова теплова енергія в системах опалення. Перерозподіл накопиченого тепла відбувається за допомогою використання теплового насоса. Що зібралися в термоемкості енергія, в подальшому використовується для різних потреб (нагрів води, обігрів будівель і т.д.). Автоматика системи підтримає накопичене в надлишку і ще не використане тепло на необхідному температурному рівні.
Завдяки застосуванню буферних ємностей, на думку фахівців, досягається оптимальний режим горіння і, роботи електричних і твердопаливних котельних агрегатів, в цілому.
Акумулююча ємність для твердопаливного котла
У режимі максимальної потужності за час повного робочого циклу котла (завантаження - згоряння палива), ефективність накопичувача тепла, зростає на 20-30% (залежно від моделі). В такому випадку, енергія, що отримується від згоряння палива, здатна швидко і ефективно поглинути теплообмінником, що сприяє повному вигоряння палива, і як наслідок, - підвищення ККД. У разі ж установки котла разнорежімную роботу для тривалого горіння відзначається зниження ефективності витрати пального, через випаровування, які не встигли прогоріти, газів. Інакше кажучи, наявність буферної ємності дозволяє котельного агрегату функціонувати в переривається режимі максимальної потужності, при цьому отримуючи переваги режиму тривалого горіння.
Монтаж буферної ємності, забезпечує скупчення в резервуарі виробляється котлом надлишку тепла, що знижує навантаження на теплогенератор. Найефективніші теплоакумулятори мають здатність швидко накопичувати і рівномірно віддавати тепло в систему. Взимку він здатний віддавати тепло протягом двох-трьох днів при відключеному котлі.
У літні місяці рівень енергоефективності стає вище, і грамотно підібране теплове обладнання, дає можливість забезпечити гарячою водою протягом п'яти днів. Подібна система дає можливість знизити фінансові витрати. Це дає розуміння, що ціна буферної ємності для твердопаливного котла багаторазово окупиться протягом терміну використання обладнання.
Переваги буферних ємностей
Використання акумулюючих баків демонструє ряд безумовних плюсів:
- збільшення максимального ККД котельного агрегату до 80%;
- зниження витрати палива на 20%;
- зменшення навантаження на твердопаливний котел тривалого горіння;
- значне підвищення рівня комфорту.
Працюючи в тандемі з теплоаккумулятором, твердопаливний котел функціонує в номінальній потужності, а це, в свою чергу, перешкоджає обростання стінок теплообмінника смолою і сажею. Основні втрати будуть тільки при розпалюванні і загасання, так як котел прийме таку кількість тепла, яке дозволить теплообмінник.
Додатковим гідністю установки акумулюючої ємності в системі твердопаливного котла виступає допомогу у вирішенні екологічних проблем, оскільки викиди вуглекислого газу в атмосферу знижуються до мінімальних показників.