Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Neoclima

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Історія торгової марки Neoclima почалася з моменту створення торгово-виробничої компанії в Греції в 1977 році.  Основною спеціалізацією компанії з дня створення є виробництво повітряних завіс і кліматичної техніки.

Торговий бренд Neoclima, як компанія кліматичної техніки, з'явилася на ринку України з 2007 року - це результат плідної праці міжнародних інвесторів по винаходу продукту високої якості, що володіє сучасними технологіями й високими технічними показниками, але в той же час має доступну ціну.

Ідея ТМ NEOCLIMA має яскраве відображення в самій своїй назві:

     «NEO» - інноваційний, сучасний, новітній;
     «CLIMA» - атмосфера, клімат, повітря який навколо нас.

У 2013 році була запущена масштабна, складна процедура поновлення ТМ NEOCLIMA.  Переглянули схему і напрямки розвитку компанії.  Помітно збільшили "портфель продукції", оновили практично весь модельний ряд, були посилені рамки контролю якості при виробництві.
Були додані нові категорії техніки:

  •      мульти спліт системи;
  •      теплові насоси;
  •      промисловий і напівпромислові типи кондиціонерів;
  •      очищувачі та зволожувачі повітря.

     З 2016 року останній етап ребрендингу компанії - зміна логотипу.

Філософією Neoclima є створення високотехнологічного продукту, який за якістю і своїми технічними характеристиками перевершує існуючі аналоги.
Сьогодні кліматичне обладнання Neoclima проводиться на кращих заводах Греції, Італії, Гемании, Польщі, Литви, України і в країнах Азії.

Розгорнути
Вгору